Кошик
21 відгук

Як замовити пластикові, дисконтні, дисконтні,безконтактні карти у нас

Як замовити пластикові, дисконтні, дисконтні,безконтактні карти у нас

16.01.17

Наша фірма є безпосереднім виробником пластикових карт, ви отримуєте продукцію з перших рук, без посередників і зіпсованих телефонів.

Для того щоб замовити пластикові картки ви спочатку повинні прорахувати у нашого менеджера ваш тираж, з потрібними вам параметрами, ви можете це зробити тут, або зв'язавшись з нами по телефону. Надати макет, або ж якщо макета у вас немає, наш дизайнер вам його розробить.

Після узгодження макета і вартості, ми вам робимо кольоропробу, і погоджуємо з вами (скидаємо або в електронному вигляді фотографію, або відправляємо вам зручним перевізником), щоб ви отримали саме ті кольори, які ви хочете. Після затвердження, тираж запускається в роботу і відправляється вам.

Просимо звернути увагу, що перед відправкою продукція проходить контроль якості, але через людського фактора, або ж з вини перевізника, іноді трапляється відбраковування не більше 2-3% від тиражу, ви можете звернутися до нас з рекламацією, надати фотографії зіпсованих або бракованих карток, і ми їх вам безкоштовно переробимо.