Кошик
21 відгук
Вітрина

РЕКЛАМАСЕРВИС

Наша фірма вже більше десяти років займається виготовленням виробів з акрилового пластику ( підставки під мобільні телефони, менюхолдери, цінникоутримувачі), як за нашими кресленнями, так і індивідуальні за кресленнями клієнтів, друк пластикових, дисконтних, знижкових карт.

Наша головна мета - це якісно і вчасно виконувати замовлення на продукцію, що виготовляється. Наша перевага в тому, що всю нашу продукцію ми виготовляємо самі, з допомогою сучасних високоточних верстатів з комп'ютерним управлінням, а не перепродаємо закуплене в інших. Таким чином ми відповідаємо за якість своєї продукції, а не перекладаємо всю провину на постачальників товару.

Для виготовлення підставок, цінників тощо ми використовуємо тільки високої якості акриловий пластик, який виробляють у країнах євросоюзу, а не намагаємося заощадити, купуючи дешеві китайські пластики.

Всі спірні ситуації, якщо вони виникають, практично завжди вирішуються на користь клієнта.

Ми завжди намагаємося робити невеликі подарунки нашим замовникам, найчастіше відправляємо трохи більше продукції ніж замовив клієнт, нам не важко, а вам приємно.

При виробництві пластикових карт ми використовуємо цифровий, а не офсетний друк, що дозволяє добитися кращої передачі кольору, і гарантує те, що якщо ви замовте у нас ще тираж через рік, ви отримаєте картки в тих же кольорах, які були до цього. Штрих-код, нумерацію, і будь-яку персоналізацію, ми наносимо при друку, а не постфактум поверх ламинационного шару, що гарантує, зносостійкість карт.

Будемо раді співпрацювати з вами.